Yanlış Anne Sophie Hannah

ISBN:

Published:

Paperback

448 pages


Description

Yanlış Anne  by  Sophie Hannah

Yanlış Anne by Sophie Hannah
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 448 pages | ISBN: | 9.76 Mb

Müthiş bir psikolojik gizem… Elinizden bırakamayacaksınız.-Publishers Weekly-Sally, bir akşam kocasıyla birlikte haberleri izlerken hiç beklemediği bir ismi duyar: Mark Bretherick. Mark, Sallynin hiç tanımaması gereken bir adamdır. Bir yıl önceMoreMüthiş bir psikolojik gizem… Elinizden bırakamayacaksınız.-Publishers Weekly-Sally, bir akşam kocasıyla birlikte haberleri izlerken hiç beklemediği bir ismi duyar: Mark Bretherick. Mark, Sallynin hiç tanımaması gereken bir adamdır. Bir yıl önce son anda iptal edilen bir iş gezisinin yerine rahatlamak, dinlenmek ve yorucu aile hayatından biraz uzaklaşmak için gizli bir tatile çıkmıştı.

Tatilde Markla karşılaşmış, kısa süreli bir ilişki yaşadıktan sonra ikili bir daha görüşmemeye karar vermişti. Adam hakkındaki tüm detaylar aynıdır: işi, yaşadığı yer, eşi Geraldine ve kızı Lucy. Ancak haberlerdeki adamın fotoğrafı Sallynin tanıdığı adam değildir ve karısı ile kızı öldürülmüştür.Hannah, okuyucuyu son sayfaya kadar tahminler yürütmek zorunda bırakan tüyler ürpertici senaryolar ve yanıltıcı karakterler yaratma konusunda uzman.

Gerilim bir an için bile azalmıyor.-Grazia-Kitabı okurken ileride ne olacağını merak etmekten, sayfaları çevirip daha fazla okumaktan kendimi-vulpeslibris-Hannah bu bağımlılık yaratıcı, dâhiyane gerilim kitabında heyecanınızın bir dakika bile azalmasına izin vermiyor.-Marie Claire-Bu harika yazarı yeni keşfettim. Kitabı sizi daha ilk satırdan içine çekiyor ve en kötüsünün olmasından korkmanıza rağmen okumaya devam ediyorsunuz. Öyle güzel ki elinizden bırakamayacaksınız.-Katie Fforde-Dâhice ve tüyler ürpertici.-Red Magazine-(Tanıtım Bülteninden)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Yanlış Anne":


awkwardandsons.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us